09 مارس 2020
مارس 9, 2020

جراحی لیفت سینه

0 دیدگاه

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه چیست : یکی از اندام های زنانه که در زیبایی استایل و هیکل بانوان نقش بسیار پررنگی دارد ، پستان ها می باشد. شکل سینه ایده آل برای خانم ها به گونه ای است که نسبت به اندام های دیگر دارای سایز مناسب بوده و در حالتی گرد ، برجسته و سفت قرار داشته باشد. ( جراح پلاستیک تهران ) جراحی لیفت سینه یا همان ماستوپکسی از جراحی های زیبایی پستان محسوب شده که به منظور رفع افتادگی سینه ها انجام می پذیرد.

کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت سینه

کسی که متقاضی عمل جراحی لیفت سینه یا هر نوع عمل جراحی دیگر است ، می بایست در وهله اول از نظر روحی و فیزیکی در سلامتی کامل قرار داشته باشد. علاوه بر آن نیاز است که نسبت به عمل دیدی کاملا معقولانه داشته و همچنین دچار بیماری های زمینه ای نباشد.

افرادی که نیاز به لیفت سینه دارند به شرح زیر هستند:

کسانی که به صورت ژنتیکی ، نوک سینه آن ها رو به پایین است.
بانوانی که به دلیل افزایش یا کاهش وزن زیاد دارای سینه های افتاده شده اند.
خانم هایی که در اثر افزایش سن و تاثیرات جاذبه زمین ، پستان هایی با ظاهر کشیده دارند.
مادرانی که به دلیل داشتن دوران شیردهی دارای سینه هایی با حالت افتاده و آویزان شده و هاله اطراف سینه هایشان بزرگ شده است.
تکنیک های مورد استفاده در ماستوپکسی

فوق تخصص جراحی پلاستیک بسته به شرایط پستان های بیمار از متدهای مختلف و کمکی در انجام جراحی لیفت سینه و در جهت بهبود آن ها بهره خواهد گرفت. در این میان ممکن است به منظور جبران حجم سینه نیاز به عمل جراحی پروتز سینه نیز باشد یا بافت سینه بیش از اندازه بوده و جراح پلاستیک لازم بداند که عمل ماموپلاستی کاهشی نیز در کنار عمل جراحی لیفت سینه انجام دهد. به هر حال هر یک از این موارد در جلسات مشاوره قبل از عمل با بیمار درمیان گذاشته خواهد شد.

بالا كشيدن سينه با ليزر

لیفت سینه با لیزر ، به تنهایی نمی تواند نتایج عمل جراحی ماستوپکسی را به همراه داشته باشد اما می تواند به عنوان یک تکنیک کمکی در جراحی لیفت سینه به کار گرفته شود. انرژی لیزر باعث انقباض پوست شده و موجب بالا رفتن و سفت شدن سینه ها می گردد.

هزینه لیفت سینه

هزينه ي عمل ليفت سينه بسته به میزان وسعت عمل و تکنیک های به کار گرفته شده در آن متفاوت بوده و پس از مراجعه به مطب جراح پلاستیک و انجام بررسی های لازم قیمت نهایی مشخص خواهد شد.