03 سپتامبر 2020
سپتامبر 3, 2020

جراح بینی خوب

0 دیدگاه

جراح بینی خوب

یکی از ویژگی هایی که هر جراح بینی خوبی از آن برخوردار است، وجدان کاری می باشد. جراح با وجدان منافع مالی خود را در درجه آخر قرار داده و اولویت کار خود را سلامت و رضایت بیمار قرار می دهد. بهترین جراح بینی مسلط به همه روش های جراحی بینی اعم از جراحی بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی می باشد و نتایج بسیار مطلوبی برای بیمار به ارمغان می آورد. ( جراحی بینی در غرب تهران )

جراح بینی موظف است در جلسه مشاوره حتما بیمار را در جریان اقداماتی که لازم است قبل و بعد از جراحی بینی انجام دهد، بگذارد. چرا که رعایت و انجام این اقدامات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در روند جراحی و نتیجه آن تاثیر مستقیم خواهد داشت.

یک جراح بینی خوب و با تجربه علاوه بر اینکه در رشته خود متخصص و متبحر است، از علم زیبایی شناسی نیز آگاهی دارد و با در نظر گرفتن تناسبات صورت فرد اقدام به جراحی می نماید.

در نظر داشته باشید که تنها به تحصیلات پزشک توجه نکنید و حتما توسط مشاهده نمونه کارهای ایشان میزان مهارت و تجربه جراح را مورد بررسی قرار دهید.

همچنین قبل از عمل درباره کلینیک یا بیمارستانی که قرار است در آن جا تحت جراحی قرار گیرید تحقیق نمایید.

جراح بینی خوب سعی بر جلب اعتماد بیمار کرده تا فرد متقاضی با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

انواع مدل های بینی

بینی طبیعی

در بینی های طبیعی هیچ قوسی ایجاد نمی شود و نوک بینی نیز سربالا نخواهد بود. این جراحی بیشتر برای افرادی مناسب است که تنها در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود هستند یا نمی خواهند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند.

بینی فانتزی

در این نوع بینی فاصله نوک بینی تا لب 100 تا 105 درجه است و پل بینی به منظور ایجاد قوسی زیبا تراشیده می شود. انجام جراحی بینی فانتزی کمی ریسک دار بوده و در صورتی که بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود، ممکن است موجب بروز مشکلات تنفسی و بویایی گردد. حتی در مواردی به دلیل بیش از حد سربالا شدن بینی زیبایی چهره به چالش کشیده شده و فرد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد.

بینی نیمه فانتزی

این بینی حالتی ما بین بینی فانتزی و طبیعی را داراست. به این صورت که به اندازه بینی های فانتزی قوس دار نیست اما پل بینی نیز همچون بینی طبیعی صاف نمی باشد.

نکته قابل توجه درباره بینی فانتزی و نیمه فانتزی این است که تنها برای افرادی مناسب می باشد که از بینی استخوانی برخودارند. بینی های گوشتی به دلیل بالا بودن ضخامت پوستشان، برای انجام جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی مناسب نیستند.