09 مارس 2020
مارس 9, 2020

عمل بینی نیمه فانتزی

0 دیدگاه

عمل بینی نیمه فانتزی

عمل بینی نیمه فانتزی چیست : عمل بینی نیمه فانتزی از سبک های عمل رینوپلاستی بوده که طی آن بینی شخص دارای قوسی ملایم و زیبا خواهد شد و نوک بینی نیز تا حدودی سربالا می شود.در واقع عمل بینی نیمه فانتزی مدلی بین سبک طبیعی و فانتزی ( عروسکی ) می باشد. به منظور درک بیشتر مطلب تعریفی از انواع سبک های قابل اجرا در عمل رینوپلاستی ارائه می دهیم.به طور کلی عمل زیبایی بینی در 3 مدل انجام می پذیرد:

عمل بینی طبیعی
عمل بینی فانتزی
عمل بینی نیمه فانتزی

عمل بینی نیمه فانتزی

در بینی های طبیعی ، جراح بینی تنها به رفع مشکلات بینی اکتفا نموده و پل بینی را صاف تراش می دهد. اما بینی های فانتزی به گونه ای هستند که روی پل بینی یک قوس محسوس و زیاد ایجاد شده و نوک بینی نیز کاملا سربالا می شود.

حال آنکه بینی های نیمه فانتزی همانطور که در فوق اشاره شد ، بین این دو سبک می باشد ؛ یعنی پل بینی نه کاملا صاف است و نه قوس شدید دارد.
بینی نیمه فانتزی زنانه

امروزه مدل بینی طبیعی و نیمه فانتزی ، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده اند که در این میان مدل بینی نیمه فانتزی زنانه در بین بانوان بسیار مرسوم است.
بینی نیمه فانتزی استخوانی یا بینی نیمه فانتزی گوشتی

در گذشته به دلیل اینکه اعمال جراحی بینی تنها به سبک کاهشی انجام می گرفت با محدودیت هایی مواجه بود ؛ اما امروزه با پیشرفت علوم پزشکی و تجلی تکنیک های نوینی همچون عمل بینی تقویتی ، این محدودیت ها از بین رفته و جراحان بینی می توانند انواع سبک های طبیعی و نیمه فانتزی را در هر دو نوع بینی گوشتی و استخوانی پیاده سازی کنند.

در این راستا تنها نیاز است که بهترین جراح بینی را بیابید و عمل بینی خود را به دستان وی بسپارید.
هزینه عمل بینی نیمه فانتزی

برای کسب اطلاع از هزینه عمل بینی نیمه فانتزی پس از اینکه بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را یافتید ، به مطب وی مراجعه نموده و پس از داشتن معاینات و بررسی های لازم ، قیمت نهایی به شما اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه با اینکه عمل رینوپلاستی از انواع اعمال زیبایی می باشد لذا شامل بیمه نخواهد شد.