09 مارس 2020
مارس 9, 2020

لیفت سینه

0 دیدگاه

لیفت سینه

جراح سینه در مشهد : جراحی لیفت سینه که اصطلاح پزشکی آن ماستوپکسی می باشد می تواند از طریق برداشت پوست و بافت اضافی سینه و همچنین کشیدن بافت های موجود در اطراف سینه ، سبب فرمدهی و بالا رفتن سینه ها شود.برخی افراد با گذشت زمان شاهد افزایش اندازه هاله نوک سینه خود می باشند ، این افراد می توانند به کمک جراحی لیفت سینه اقدام به کوچک شدن هاله سینه خود کنند.

به طور کلی شکل ظاهری سینه خانم ها به تدریج تغییر یافته و سینه ، قوام و سفتی خود را از دست می دهد و دچار افتادگی شده و شل می شود.

جراحی لیفت سینه یکی از انواع جراحی های زیبایی سینه می باشد که خانم ها می توانند با انجام این جراحی ، جوانی و شادابی را به سینه های خود بازگردانند.

دکتر رضا باقری ، به عنوان بهترین جراح سینه مشهد ، می توانند شما را در راستای کسب نتایج بهینه از جراحی لیفت سینه یاری نمایند.

لیفت سینه
علل افتادگی سینه

افتادکی سینه می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد ، برخی از این علل عبارتند از :

نیروی جاذبه و کشش سینه به سوی زمین
ژنتیک
بالا رفتن سن
نوسانات وزن
حاملگی
شیردهی

کاندیدای مناسب جراحی لیفت سینه

خانم هایی که قصد جراحی لیفت سینه را دارند باید از شرایط ذیل ، برخوردار باشند :

از لحاظ جسمی در سلامت باشند.
وزن آن ها به تثبیت رسیده باشد.
سیگاری نباشند.
از سینه هایی افتاده ، آویزان و کشیده برخوردار باشند.
نوک سینه آن ها ، افتاده باشد.
دچار عدم تقارن در سینه ها باشند.

بعد از جراحی لیفت سینه

پس از جراحی ليفت سینه ، جراح اقدام به پانسمان نمودن زخم های جراحی می کند تا به این ترتیب موجب کاهش تورم ناشی از عمل گردد.

سپس جراح ، یک لوله ظریف را به صورت موقتی در ناحیه زیر پوست بیمار قرار می دهد تا به کمک آن مایعات و خون اضافی موجود در موضع تحت درمان تخلیه شود.

لیفت سینه
جراحی لیفت سینه همزمان با پروتز سینه

لازم به ذکر است که چنانچه قصد افزایش سایز سینه های خود را دارید باید جراحی پروتز سینه را انجام دهید ، چرا که جراحی ليفت سینه سبب ایجاد تغییر در سایز سینه ها نشده و تنها منجر به درمان افتادگی سینه ها و بالا رفتن آن ها می شود.

بنابراین خانم هایی که تصمیم دارند همراه با جراحی ليفت سینه و بالا کشیدن سینه ها ، اندازه و سایز سینه خود را نیز تغییر داده و افزایش دهند می توانند همزمان با جراحی ليفت سینه ، عمل پروتز سینه نیز انجام دهند.

جراحی لیفت سینه همزمان با پروتز سینه ، برای افرادی که در اثر نوسانات شدید وزنی با تغییراتی در سایز سینه خود مواجه شده اند ، جهت بهبود ظاهر سینه ها بسیار کمک کننده خواهد بود.
نتیجه جراحی لیفت سینه

نتایج این جراحی ، بلافاصله پس از عمل مشهود خواهد بود. تورم ناشی از عمل ، تدریجا برطرف می شود و خط های برش نیز به مرور زمان مرتفع شده و نتیجه جراحی قابل مشاهده می گردد.

نتایج جراحی ليفت سینه پس از 6 ماه از انجام جراحی و رفع کامل تورم قابل رویت بوده و به طور کلی ماندگاری نتایج این جراحی ، طولانی مدت می باشد.